رونمایی فراری از سوپراسپرتی جدید

تاریخ ارسال مقاله : 6 فروردین 97        تعداد مشاهده : 394
0 - 0
رونمایی فراری از سوپراسپرتی جدید

شرکت فراری را می توان یکی از برندهای بزرگ صنعت خودروهای لوکس و پرسرعت دانست که سال جاری با دستی پر به نمایشگاه ژنو 2018 رفته است.

شرکت فراری همانند سایر رقبا خود در نمایشگاه اتومبیل ژنو حضور پیدا کرده و از چند محصول جدید چون فراری 488 Pista رونمایی کرده که خودرویی منحصربفرد بوده و از پیشرانه بسیار قدرتمندی در کنار طراحی اسپرت بهره می برد.

استفاده از قویترین پیشرانه هشت سیلندر در این مدل که می تواند قدرتی 710 اسب بخاری تولید کند، 488 Pista را به اتومبیلی منحصربفرد تبدیل کرده است. با چنین پیشرانه مدل می تواند در کمتر از 2.85 ثانیه به 100 کیلومتر برساعت برسد و سقف سرعتی 321 کیلومتر برساعتی پیدا کند.

488 Pista فراری ترکیبی از 488 Challenge و488 GTE بوده که هر یک از این خودروها در نوع خود بی نظیر هستند و در این بین 488 Pista نیز یک مدل خاص به شمار می رود. فراری 488 GTE موفق شد تا در مسابقات GT افتخارات بزرگی بدست آورد.

در این بین 488 Pista نیز مدل معمولی نیست و باید انتظار عملکرد بالایی از آن داشت و تفاوتی نداشته این عملکرد در جاده ها خارج از شهر است یا داخل شهر. کیت بدنه اسپرت توان بالایی را برای این محصول ایتالیایی فراهم می آورد و باید آن را خودرو خاصی از برند فراری دانست.

انتظار می رود بزودی جزئیات کامل چون قیمت و تاریخ عرضه این مدل مشخص شود.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این مقاله

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

مقالات مشابه

برندها