درباره ما

ای جی کارزمدل:تنوعی بی پایان از مدل و ماکت
در سال 1391 با راه اندازی اولین فروشگاه تخصصی اینترنتی مدل و ماکت وسایل نقلیه اقدام به تاسیس مکانی مناسب برای علاقه مندان و کلکسیونرهای عزیز کشورمان در زمینه های:
ماکت ماشین،تریلی،موتورسیکلت،هواپیما،ماشین آلات راهسازی،ساختمان سازی،کشاورزی،فیگور و… نمودیم.
از جمله ویژگی های ای جی کارز مدل:
خریدی مطمئن:
لازم به ذکر می باشد که سایت ای جی کارز مدل از جمله اولین سایت های دریافت کننده نماد اعتماد  الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
ارسال محصولات به سراسر ایران:
ما در ایران نماینده و یا شعبه ای نداریم. لیکن چه در شمال ایران باشید و چه در جنوب، مستقیما محصول شما را برایتان ارسال میکنیم.
کیفیت بالای محصولات:
تمامی مدل،ماکت و فیگورهای موجود ساخت شرکت های معتبر دنیا همچون:
AUTOart-Siku-WELLY-Maisto,…
و تولید شده و تحت لیسانس کشورهایی همچون:
آمریکا،آلمان،اسپانیا،هنگ کنگ و … می باشد.
تنوع زیاد محصولات:
با توجه به سلیقه شما مشتری گرامی انواع ماکت ماشین، هواپیما، کامیون، ، موتورسیکلت، قطار و … را تخصص خود قرار داده ایم تا به بهترین شکل پاسخگوی نیازتان باشیم.
بسته بندی ویژه محصولات:
جهت اطمینان از سلامت ارسال محصولات، بسته بندی محصولات با کیفیت بسیار بالایی صورت می گیرد،لذا از سالم رسیدن محصولتان کاملا مطمئن باشید.

 

 

نحوه پرداخت به ۲ روش می باشد:

1-روش پرداخت هزینه در محل به مامور پست جمهوری اسلامی ایران

با خرید به روش پرداخت در محل می توانید هزینه محصول را به همراه هزینه پستی در هنگام دریافت سفارشاتتان به مامور پست پرداخت نمایید، لازم به ذکر است که در خرید پستی با هر میزان خریدی،هزینه پست به عهده شما عزیزان و بر اساس وزن سفارش شما می باشد و در هنگام تحویل بسته از آن جهت که مامور پست جزو کارمندان مجموعه ای جی کارز مدل نبوده و مامور پست جمهوری اسلامی ایران می باشد لذا در هنگام تحویل مبلغ سفارش و تحویل بسته به شما مشتریان گرامی، اجازه باز نمودن بسته را از جهت بررسی محتوای کارتن نخواهد داد اما ما با توجه به شرایط مندرج در بخش ضمانت و گارانتی پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

زمان تحویل به مشتریان در سفارشات تحویل و پرداخت در محل به مامور پست: بین 1 تا 5 روز از زمان ارسال با توجه به شهر و زمان توزیع

 

2-روش واریز آنلاین از طریق سایت ای جی کارز مدل

الف:ارسال سفارشی(فقط 15/000 تومان)

در این روش در هنگام واریز آنلاین مبلغ خرید تنها مبلغ 15/000 تومان بابت هزینه ارسال به صورت حساب شما اضافه خواهد شد و سفارشات شما عزیزان با پست سفارشی ارسال شده و بین 1 تا 5 روز از زمان ارسال به دست شما عزیزان خواهد رسید.

 

ب:ارسال اکسپرس(30/000 تومان)

در این روش در هنگام واریز آنلاین مبلغ سفارش مبلغ 30000 تومان بابت هزینه ارسال به فاکتور شما اضافه گردیده و شما عزیزان از ارسال سریع سفارش بهره مند خواهید گشت و سفارش شما با تیپاکس و برای شهرهایی که نمایندگی تیپاکس در آن ها حضور ندارد با پست پیشتاز ارسال شده و پس از ۱ تا 3 روز از زمان ارسال،مرسوله به دست شما خواهد رسید.

 

ج: سفارشات مشتریان شهر اصفهان 1 تا 2 روز بعد از زمان سفارش

 

تمامیه سفارشات در روزهای یکشنبه و چهارشنبه از مجموعه دپ لپ به صورت زیر ارسال خواهد گردید:

در صورتیکه سفارش شما تا قبل از ساعت 12 ظهر روز شنبه در سایت AGcarsmodel ثبت گردد در روز یکشنبه ارسال و بین 1 تا 4 روز بعد از ارسال بستگی به شهر و خدمات شرکت پست به دست شما خواهد رسید.

و چنانچه ثبت سفارش شما بعد از ساعت 12 ظهر روز شنبه و نهایتا تا قبل از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه در فروشگاه ماکت کلکسیونی ای جی کارز مدل ثبت گردد در روز چهارشنبه ارسال خواهد شد و بستگی به شهر و وضعیت شرکت پست بین دو تا شش روز بعد به دست شما عزیزان خواهد رسید.

بخش فروش و ارتباط با مشتریان سايت ای جی کارزمدل:
09132049885 – 09134629822

03136261576
 صفحه مناسب چاپ

برندها